ניהול דאטה ונתונים

ניהול דאטה ונתונים הקשורים לעסק שלכם הוא אחד האפיקים החשובים ביותר להצלחה בפרסום דיגיטלי! ההיתרון המרכזי בפעילות פרסומית עסקית בדיגיטל הוא היכולת למדוד ולהעריך כל פרמטר בעבודה שלנו בצורה ברורה ומדויקת – החל ממדידת מספר הגולשים שנחשפים למודעה מסוימת או ביקרו באתר האינטרנט שלכם ועד לצביעת הגולשים, חלוקה שלהם לפי הגדרות קבועות מראש, ושמירתם לטובת פרסום מחדש כחלקת מתוכנית הפעולה שלנו. ניהול דאטה ונתונים בצורה אופטימלית הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת קמפיין פרסום!
 

האסטרטגיה שלנו לא מבוססת ניחושים ותחושות בטן – אנחנו מאמינים במספרים ותוצאות!

בשנים האחרונות עם ריבוי הנתונים בכל החזיתות כמה מערכות אנליטיקה ונתונים הפכו בלתי נפרדות מעולם הפרסום הדיגיטלי, ובינהן : 'גוגל אנליטיקס', 'גוגל טאג מנג'ר', 'פייסבוק אנליטיקס' ועוד. יחד עם ריבוי מערכות ה – 'CRM' וה – 'DATA' הפנים עסקיות, ופלטפרומות הפרסום הגדלות אנחנו נתקלים בצורך משמעותי מאוד לרכז את כל הנתונים האלו למרכז בקרה יחיד המאפשר שליטה מלאה באופרציה הדיגיטלית שלנו.
גיבורי העל שלנו צברו ניסיון רב בניהול דאטה ונתונים במגוון רחב של תחומים, ובינהם : 
נדל"ן, היי-טק, תיירות, מכירות מוצרים, פוליטיקה ועוד, וישמחו לעמוד לשירותכם!

ניהול דאטה ונתונים – איך זה נראה?

באמצעות עבודה נכונה עם הנתונים שלכם בדיגיטל צוות הגיבורים שלנו ימקסם את ביצועיי מערך הפרסום שלכם בכל הזירות – פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טאבולה, אאוטבריין, ומנוע החיפוש גוגל ברשת החיפוש, המדיה, יו-טיוב ועוד, תוך יצירת מערך מדידה מותאם אישית בשימוש כל מערכות הנתונים והאנליטיקה הרלוונטיות עבורכם.

דרך עבודה משותפת נוכל לייעל את הפעילות הפרסומית, את תהליכי המכירה, את שימור הלקוחות ואת מסע הלקוח לטובת יצירת יחס המרה משתלם עברוכם! אנו נוודא שכל המערכות שלכם מתקשרות בצורה יעילה זו עם זו והתהליכים שעליהם נעבוד יחד איתך יהיו בהתייעלות מתמדת. 
בעידן הדיגיטלי העסק שלכם לא יכול להישאר מאחור, הן מבחינת יכולות מדידה והן מבחינת ניהול הדאטה והנתונים, הגיע הזמן למהפכה שתשדרג את הפעילות העסקית שלכם
ותוביל אתכם להצלחה!
ניהול דטאה ונתונים
ניהול קמפיינים ממומנים

פרפורמנס

ניהול נתונים

יעוץ פרסומי והדרכות מקצועיות

ייעוץ וליווי